Dacia indirimli fiyatlarını açıkladı

Dacia ÖTV ve KDV indirimi ile birlikte tüm modellerinin fiyatlarını güncelledi. ÖTV ve KDV indirimi kararınin Resmi Gazete’de yayınlanması ile bilirlik tüm modellerinde indirim uygulayan Romanya merkezli otomotiv devi, yeni modellerinin indirimli listesini resmi sitesinde yayınladı.

Dacia indirimli fiyatlarını açıkladı
Dacia indirimli fiyatlarını açıkladı
GİRİŞ 06.11.2018 08:56 GÜNCELLEME 06.11.2018 08:56

Dacia ÖTV ve KDV indirimi ile birlikte tüm modellerinin fiyatlarını güncelledi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın dün gerçekleşen Vergi Denetim Toplantısı'nda duyurduğu Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) oranlarındaki değişiklikler, Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre, 1.6 litre hacminin altında kalan motorlu taşıtlara uygulanan ÖTV oranları 15 puan aşağı çekildi. Yapılan düzenleme ile motor silindir hacmi 1600 cc'yi ve ÖTV matrahı 70 bin lirayı geçmeyen modellerin ÖTV oranı yüzden 45'ten yüzde 30'a düşürüldü.

DACİA’DAN YÜZDE 15 ÖTV VE KDV İNDİRİMİ: TÜM FİYATLARINI GÜNCELLEDİ!

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomotiv markalarının başında gelen Dacia ÖTV ve KDV indirim kararının Resmi Gazete’de yayınlanması ile bilirlikte tüm fiyat listesini yeniden güncelledi. Fiyat performans değerleri ile kullanıcıları tarafından büyük bir beğeni toplamayı başaran araç, yakıt değerleri ile de kullanıcılarının kendisine hayran bırakıyor. ÖTV ve KDV indirimi kararının alınması ile birlikte yüzde 15’lik bir indirim ile tüm modellerinin fiyatlarını güncelleyen Dacia, indirimli güncel fiyat listesini resmi sitesinde yayınladı.

İŞTE ÖTV VE KDV İNDİRİMLİ TÜM DACİA MODELLERİNİN YENİ FİYATLARI!

Yeni Dacia Duster

ÖTV indirimli fiyatı 89.700 TL

Yeni Dacia Sandero

ÖTV indirimli fiyatı 67.350 TL

Yeni Dacia Logan

ÖTV indirimli fiyatı 71.550 TL

Yeni Dacia Lodgy

ÖTV indirimli fiyatı 99.700 TL

Yeni Dacia Dokker Combi

ÖTV indirimli fiyatı 77.550 TL

Yeni Dacia Doker Van

ÖTV indirimli fiyatı 66.550 TL

YAZDIR