Opel Türkiye 2020'de rekor kırdı

Opel Türkiye, 2020 başından beri gösterdiği üstün performansıyla göz dolduruyor.

Opel Türkiye 2020'de rekor kırdı
Opel Türkiye 2020'de rekor kırdı
GİRİŞ 08.08.2020 09:34 GÜNCELLEME 09.08.2020 17:11
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Opel Türkiye açıklamasına göre, ocak – temmuz  döneminde elde ettiği toplam 17 bin 105 adetlik satış ile sene başında hedeflediği yüzde 5’lik pazar payına erişen Opel Türkiye, marka sırlamasında altıncı oldu.

 

Alman otomobil üreticisi, 2020 başında pazara sunduğu yeni Corsa ile başarılı bir yıl öngördüğünü açıklamıştı. Mart ayında piyasaya sunulan yeni Corsa, satışa sunulduğundan bu yana 4 bin 366 adet satış adedini yakaladı ve ilk yedi ayda segmentinin ikinci en çok satan modeli oldu. 

Temmuz ayında Opel’in B-Suv segmentindeki oyuncusu Crossland X segmentte ikinciliği göğüslerken, Astra modeli ise segmentinde ilk beşteki yerini korudu.

 

Opel cazip koşullarla sahip olma imkanı sunuyor

Sene başından bu yana başarısıyla pazarda büyük ivme yakalayan Opel, ocak-temmuz ayları baz alındığında, toplam binek otomobil pazarında gerçekleştirdiği 16 bin 8 adet satış ve yüzde 5,9 pazar payı ile beşinci sırada yer alırken, temmuz ayında binek otomobil pazarında gerçekleştirdiği 4 bin 233 adet satış ve yüzde 6,1’lik pazar payı ile markalar sıralamasında bir kademe daha yükselerek beşinci olmayı başardı.

Temmuz ayında elde ettiği beşincilik, insan odaklı yaklaşımıyla ayrışan Opel’in, Alman mühendisliği ürünü otomobilleri ile başarılı bir yıla imza atmaya hazırlandığını gösteriyor.

Opel, Ağustos ayında da yeni Corsa, yeni Astra, Crossland X, Grandland X, Insignia ve Combo modellerine cazip koşullarla sahip olma imkanı sunuyor.

Opel’in, Ağustos ayına özel avantajlı fiyatları ve iddialı finansman seçenekleri ile sunulan modelleri Opel Türkiye web sitesi üzerinden keşfedilebiliyor.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Mutlu ekel 1 ay önce Şikayet Et
    2016 astra 1.6 dizel araç aldım 50 bin km de opel türkiye tarafindan aracın şanzıman yürüyen akşamları değişiyor abs beyni bile değişiyor ben bugün aracın yanına gittim arabanın her tarafi sokulmuş hayel kırıklığı geçirdim bu araba randıman tutarım bu bir haksızlık ben.hep korku içindeyim ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ben bu arabanın yenisi istiyorum
    Cevapla
  • üzeyir 1 ay önce Şikayet Et
    Hemen noterden ihtar cekceksiniz,yeni arac yada yapilan islemlerin tutari kadar para iadesi diye. Itiraz olursa tuketici mahkemesine verceksiniz. Ayipli mala girdigi icin hakkınızı arayın
    Cevapla