2020 Jeep Wrangler Rubicon Türkiye'de!

Jeep Wrangler Rubicon'un yeni neslini Türkiye'de satışa sundu. 2020 Wrangler Rubicon, 2.0litre hacmindeki 270 HP'lik benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonu, üst düzey 4x4 yeteneği, kapsamlı güvenlik donanımları ve konfor özellikleriyle dikkat çekiyor. 2020 Jeep Wrangler Rubicon, Türkiye'den 5 adet sipariş aldı.

GİRİŞ 31.05.2020 17:03 GÜNCELLEME 31.05.2020 17:29
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Özgürlük, tutku ve macera severlerin ortak noktası Jeep Wrangler Rubicon 2020 versiyonunu Türkiye yollarıyla buluşturdu.

 

Üretildiği ilk günden bu yana 2 milyonun üzerinde satış adedine imza atan Wrangler’ın 2020 modeli, ülkemizde 2.0 litrelik 270 HP’lik benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonu, üst düzey 4x4 yeteneği ve kapsamlı güvenlik donanımlarıyla satışa sunuldu.

Maskülen tasarımı ve üstün sürüş kabiliyetiyle benzersiz bir deneyim ortaya koyan 2020 Wrangler Rubicon Türkiye’de satışa sunulduğu andan itibaren 5 adet sipariş aldı.

 

2020 Wrangler Rubicon sahip olduğu güvenli sürüş yardımcılarının yanı sıra sunduğu yeni teknolojilerle de dikkatleri çekiyor.

GELMİŞ GEÇMİŞ EN YETENEKLİ WRANGLER

2020 Wrangler, Jeep mirası ve gücünü daha sofistike ve güncel bir tasarımla birleştirerek çizgisini çağın ötesine taşıyor. İkonik yedili ızgarası ve maskülen tasarım hatlarının yanında gelmiş geçmiş en yetenekli SUV unvanlı Wrangler Rubicon, 2.0 litrelik 270 HP güç ve 400 Nm tork üreten turbo beslemeli yeni benzinli motoruyla kulvarındaki öncü kimliğini sürdürüyor.

2020 Wrangler Rubicon, opsiyonel 32" lastikler, daha güçlü aks milleri, daha büyük frenler, 4x4 sistemleri ve sağlam çelik karter muhafazalarıyla sürüş keyfini çok daha yukarıya taşıyor.

Jeep Wrangler

Wrangler Rubicon’un güçlü karakteristiğini oluşturan özellikleri arasında Tru-Lock ön ve arka kilitli diferansiyeller, Electronic Sway Bar (elektronik devre dışı bırakılan ön viraj demiri), Rock Track Çekiş Sistemi ve sınıfında en iyi yaklaşma ve uzaklaşma açısını sunmaya yarayan ön/arka tamponlar yer alıyor.

Bu sağlam altyapısıyla birlikte kullanıcılarına alışılagelmiş Jeep konforunu sunmayadevam eden 2020 Wrangler Rubicon’da ısıtmalı deri koltuklar, anahtarsız çalıştırma, 8,4” dokunmatik ekran, 8 hoparlör ve subwoofer gibi ayrıcalıklı özellikler bulunuyor.

ARAZİ KABİLİYETİ TEKNOLOJİYLE BİRLEŞTİ

2020 Wrangler Rubicon, güvenli bir sürüş sağlamaya yardımcı olan ileri özellikleri de kullanıcısına sunuyor. Arka ve Ön Park Asistanı, Kör Nokta İzleme ve Arka Çapraz Yol Sensörü, Geri Görüş Kamerası, Elektronik Devrilme Önleyici ve Denge Kontrolü (ESC) gibi 65’ten fazla aktif ve pasif güvenlik sistemi ile donatılan modelin üzerinde efsanevi 4x4 kabiliyetini ortaya koyan ''trail rated'' unvanı yer alıyor. Wrangler Rubicon arazi kabiliyetini teknoloji ile birleştirirken, kullanıcı dostu bir ara yüz sunan ve akıllı telefonlara uyumlu bilgi-eğlence sistemi Uconnect’in keyifli kullanımını aynı potada sunmayı ihmal etmiyor.

ETİKETLER
OTOMOBİL
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • ÖTV KALKSIN 1 ay önce Şikayet Et
    Vergiler nedeniyle kimse alamaz
    Cevapla