Karsan’dan Silopi'ye Jest

Bursa’da yer alan fabrikasında geleceğin mobilite ihtiyaçlarına uygun ulaştırma çözümleri sunan yerli üretici Karsan, kentlerin tercihi olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda toplu taşıma filosunda daha konforlu ve kaliteli araçları görmek isteyenler arasına Silopi Belediyesi de katıldı ve 10 adet Jest+ minibüs alımı gerçekleştirdi.

Karsan’dan Silopi'ye Jest
Karsan’dan Silopi'ye Jest
GİRİŞ 07.04.2020 16:29 GÜNCELLEME 08.04.2020 21:50
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Karsan adına konuyu değerlendiren Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, “Bugünlerde maalesef ilk önceliğimiz olmamakla beraber, ticari başarılarımız ile moral buluyoruz. Türkiye’nin batısından doğusuna birbirinden farklı iklim ve coğrafi koşullarda Jest+ araçlarımız sahip olduğu kompakt yapısı ve konfor özellikleri ile şehirlerin ulaşımına pozitif katkı sağlamaktadır.

 

İyi haberleri daha büyük bir heyecanla beklediğimiz şu günlerde, Jest+ araçlarımızın Silopi Belediyesi tarafından tercih edilmesinden mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim. Sürdürülebilir ulaştırma çözümleri sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederken, tüm dünyayı etkileyen salgını en kısa zamanda atlatıp tekrar sağlıklı günlere kavuşmamızı temenni ederim” ifadelerini kullandı. 

 Düşük maliyet ve konforlu seyahat Jest+’da

 

 Yokuş kalkış desteği ve şerit takip sistemi ile kaza önlemede önemli avantajlar sunan Jest+, engelli kullanımına uygun olacak şekilde alçak tabanlı özelliği ile de ön plana çıkıyor. Hesaplı bakım maliyetleriyle de rekabette avantaj sağlayan

Jest+, düşük dönüş yarıçapıyla kentin kalbindeki en sıkışık trafikte bile en zor manevraların üstesinden kolayca geliyor.

ETİKETLER
OTOMOBİL
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Salim gül 1 ay önce Şikayet Et
  Yerli üretime destek...
  Cevapla
 • Mesut BAŞTÜRK. 1 ay önce Şikayet Et
  Bursa ve Türkiye olarak iç-dış pazarlarda dahada rekabetçi olmak,rakip firmaların arasına girmek yerli üretim Türk mallarını ihrac etmemiz hepimizin arzumuzdur.Durmak Yok,Üretme devam.
  Cevapla
 • ne yapıcan adımı 1 ay önce Şikayet Et
  Bu tip girişimler ülkemiz için büyük kazançtır Allah yolunuzu açık etsin,biz bize yeteriz
  Cevapla
 • Yusuf usta 1 ay önce Şikayet Et
  İsabetli olmuş
  Cevapla
 • Yusuf usta 1 ay önce Şikayet Et
  Bundan iyisi Şam'da kayısı hayırlı olsun.
  Cevapla