Elon Musk Cybertruck'ın direksiyonuna geçti

ABD'li elektrikli araç üreticisi Tesla'nın ilk pick-up modeli Cybertruck, trafikte görüntülendi. Aracın direksiyonuna geçen markanın CEO'su Elon Musk, Cybertruck ile Los Angeles caddelerinde boy gösterdi.

GİRİŞ 09.12.2019 14:55 GÜNCELLEME 09.12.2019 14:55
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Cybertruck, her ne kadar seri üretim ilk elektrikli pick-up olarak dikkat çekse de, lansmanında gerçekleştirilen dayanıklılık testinde, atılan taşların zırhlı olduğu belirtilen camları kırması ile gündeme gelmişti.

Tesla'nın geçtiğimiz günlerde tanıtılan pick-up modeli Cybertruck, tarfikte görüntülendi. Füturistik tasarımlı aracın direksiyonuna geçen Tesla'nın kurucusu ve CEO'su Elon Musk, ABD'nin Los Angeles kentinde elektrikli pick-up'ı yollara çıkardı.

Musk'ın, Cybertruck ile bir restorana gittiği ve aracı burada valeye teslim ettiği kaydedildi. Her ne kadar Cybertruck piyasadaki ilk seri üretim elektrikli pick-up olarak dikkat çekse de, aracın tanıtımında yaşananlar hafızalardaki tazeliğini koruyor.

Öyle ki, camları zırhlı olduğu belirtilen Cybertruck'un lansmanında gerçekleştirilen dayanıklılık testinde, atılan taşlar camlarda kırıklara yol açmıştı.

Elon Musk'ın zor anlar yaşamasına neden olan olaya rağmen, Cybertruck için tanıtımının üzerinden geçen ilk 3 günde 300 bin ön sipariş alındığı açıklanmıştı. Aracın başlangıç fiyatının ABD için 40 bin dolar olduğu açıklanıyor.

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Mizah 8 ay önce Şikayet Et
  Çok berbat görünüyor.
  Cevapla
 • mmmm 8 ay önce Şikayet Et
  boş boş yorumlar araç prototip PROTOTİP....bi bitsin gerceği piyasa cıksın siz ozman görün arastırmadan bilmeden yazıonuz.
  Cevapla
 • M. Ali 8 ay önce Şikayet Et
  49 yaşındayım, hayatımda bu kadar tipsiz bir araç görmedim..
  Cevapla
 • Mardinli 8 ay önce Şikayet Et
  Elon kusura bakma ama yürüyen çöp bidonuna benziyor
  Cevapla
 • tct 8 ay önce Şikayet Et
  bunu bir Türk yapsaydı edilmedik eleştiri hakaret kalmazdı. ama gavur yapınca şaheser...
  Cevapla