Makyajlı Alfa Romeo Giulia tanıtıldı

Alfa Romeo, Giulia sedan ve Stelvio’nun en büyük kusurlarından birini düzeltti. Bilgi eğlence sistemleri, konsola monteli kontrol tekerleğinden kurtulan yeni Alfa modelleri, nihayet dokunmatik ekrana kavuştu.

Makyajlı Alfa Romeo Giulia tanıtıldı
Makyajlı Alfa Romeo Giulia tanıtıldı
GİRİŞ 20.11.2019 10:55 GÜNCELLEME 20.11.2019 14:47
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Alfa modellerinin geliştirilen 7 inçlik gösterge paneli ekranı da yeni grafikler ve yeni bir düzenle güncellendi. Ayrıca her iki aracın merkez konsollarında da bir takım değişiklikler yapıldı. 

Geçen yılki gibi 8.8 inç ekranla gelen iki modelin bilgi eğlence sistemi daha iyi grafikler ve daha hızlı bir işlemciyle iyileştirildi.

Modellerin ön konsolu tamamen değiştirilerek çok daha şık ve oturaklı bir görünüme kavuşturuldu. Yeni direksiyon ve deri kaplamalı vites topuzuyla içerideki lüks hava geliştirildi.

Giulia ve Stelvio, içerideki güncellemelere ek olarak Seviye 2 otonom sürüş sistemleriyle donatıldı.

Otoyol asistanı, Trafik Sıkışıklık Asistanı, Trafik İşareti Tanıma Sistemi, Şeritte Tutma Asistanı, Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi, Sürücü Uyarı Alarmı ve İleri Çarpışma Uyarı Sistemi ile gelen iki model aynı zamanda Wi-Fi bağlantı noktası, arama asistanı, uzaktan araç kontrolü ve acil durum çağrı sistemi gibi yeniliklere de kavuştu.

Makyajlı Alfa Romeo Giulia’nın fiyatının 39,345 dolardan başladığı kaydedilirken, yeni Stelvio’nun başlangıç fiyatı 41,345 dolar olarak açıklandı.

KAYNAK: ALFA ROMEO
ETİKETLER
Giulia sedan
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • aydın 6 ay önce Şikayet Et
    tasarımını çok beğendim eminim peugeot 508 kadar da içi konforludur
    Cevapla