Ford'dan Tesla'ya cevap!

Ford'un yeni elektrikli modeli Mustang Mach E'ye, Tesla'dan yorum geldi. Tesla CEO'su Elon Musk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Mach E için Ford'u tebrik ederken, Ford'un resmi hesabında Musk'ın açıklamasına ise, "Teşekkürler Elon. Yürekten katılıyoruz. Şarj istasyonunda görüşürüz" yorumu yapıldı

Ford'dan Tesla'ya cevap!
Ford'dan Tesla'ya cevap!
GİRİŞ 19.11.2019 20:59 GÜNCELLEME 19.11.2019 21:00
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Ford'un dün tanıttığı yüzde yüz elektrikli modeli Mustang Mach E'ye, Tesla'nın CEO'su Elon Musk'tan yorum geldi.

 

 

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Musk, "Mach E'yi tebrik ediyorum. Sürdürülebilir/elektrikli araçlar geleceğin kendisidir. Ford'un attığı heyecan yaratıcı adım, diğer otomobil üreticilerinin de elektrikli araçlara geçişini teşvik edecektir" dedi.

Elon Musk'ın açıklamasına Ford'un resmi hesabından yapılan yorumda ise, "Teşekkürler Elon. Yürekten katılıyoruz. Şarj istasyonunda görüşürüz" ifadesi kullanıldı.

 

 

SUV karoseri ile tanıtılan Mustang Mach E, doğrudan yakında tanıtılacak Tesla Y'yi hedef alan bir model olarak dikkat çekiyor.

Mustang Mach E'nin başlangıç fiyatı 45 bin dolar açıklanırken, yakında tanıtılacak Model Y'nin de fiyatının ise 40 bin dolardan başlaması

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • blob 7 ay önce Şikayet Et
    genel kullanıcının elektrikliye geçmesi ne zaman mümkün olacak bakalım, yani nihayetinde bir mustang alamıyoruz ki elektriklisini alalım birde, inşallah ilk çıkacak uygun modeller de komik detaylara sahip olmaz, yok bu 100 km yol gidiyor yok tekerlekleri ayrı satıyoruz, hybrid uygun sanki ama pek bir yolun başındalar sanki, yoksa ben çok mu yanlış biliyorum her şeyi?
    Cevapla