Köprü cezaları için önemli açıklama

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Binali Yıldırım'ın gündeme getirdiği köprülerle alakalı bazı vatandaşlara verilen yüklü miktarda cezalar vardı. Bu cezaların iptali için Meclis Başkanlığı’na sunacağımız teklif var. Meclis'in programına göre yasalaşması halinde bu sorun da ortadan kalkacaktır" dedi.

Köprü cezaları için önemli açıklama
Köprü cezaları için önemli açıklama
GİRİŞ 15.05.2019 13:39 GÜNCELLEME 15.05.2019 13:39
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, muhalefet partilerin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi nedeniyle 'Meclis çalışmıyor' eleştirilerine yanıt verdi. Muş, bayrama kadar gündemlerinden çıkması gereken öncelikli yasalar olduğunu söyledi. Muş, Meclis çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "Genel Kurul'da 'Kapadokya Alan Başkanlığı' kurulmasına ilişkin müzakereler başladı. Önümüzdeki haftalarda yeni verilecek tekliflerle süreç işleyecek. Haziran'ın ilk haftası bayram. Meclis bayrama kadar aralıksız çalışacak. Askerlik ile ilgili düzenleme, Kapadokya teklifi, turizm teşvik yasası ve köprü geçişlerindeki trafik cezaları ve çeşitli kanunların yer alacağı düzenlemeler var" dedi.

 

 

KÖPRÜ CEZALARI

Muş, Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım'ın gündeme getirdiği köprü geçiş cezalarıyla ilgili çalışmaları olduğunu belirterek, "Binali Yıldırım'ın gündeme getirdiği köprülerle alakalı bazı vatandaşlara verilen yüklü miktarda cezalar vardı. Bu cezaların iptali için Meclis Başkanlığı'na sunacağımız teklif var. Meclis'in programına göre yasalaşması halinde bu sorun da ortadan kalkacaktır. Diğer alanlarla ilgili bir çalışmamız var. Netleştiği zaman onu da kamuoyu ile paylaşacağız. Şimdi üzerinde çalışıyoruz" diye konuştu.

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Muhammet 1 yıl önce Şikayet Et
  Kurallara uymayanları af ederek, kurallara uyanları da kuralsızlığa teşvik ediyorsunuz.
  Cevapla
 • Veysel 1 yıl önce Şikayet Et
  Köprü ve otoban cezaları çok ağır.. ödeme gecikince 4 kat ceza geliyor.. zaten geçişler pahalı bide 4 kat ceza nedir arkadaş.. elektrik su doğalgaz vs. Hangi faturanın gecikme bedeli 4 e katlanıyorki burda bu uygulanıyor..
  Cevapla
 • Silver 1 yıl önce Şikayet Et
  Cok magduruz ben 15.000 ytl ceza ödeme durumunda kaldim
  Cevapla
 • 6363 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya serbest edeceksiniz yada ruhsatlarında kamyonet yazan otomobil ruhsatlarını düzelteceksiniz Yada köprü giriş lerinde büyük levha ile belirtmek lazim
  Cevapla