Fas Krallığı'ndan Karsan'a kötü haber

Karsan Otomotiv'in Fas Krallığı'nda girdiği 350 araçlık otobüs ihalesinin iptal edildiği açıklandı. İptal nedeni olarak ise ihaleye teklif veren katılımcılardan teknik ve idari yeterliliği sağlayan herhangi bir katılımcının bulunmaması gerekçe gösterildi.

Fas Krallığı'ndan Karsan'a kötü haber
Fas Krallığı'ndan Karsan'a kötü haber
GİRİŞ 29.03.2019 11:21 GÜNCELLEME 29.03.2019 11:21
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Fas Krallığı'nın Kazablanka şehrinin toplu ulaşım faaliyetlerini sürdüren Societe Casablanca Transport En Site Amenage S.A.'nın açmış olduğu; 200 adet ve 150 adet olmak üzere toplam 350 adetlik 12 metre dizel otobüs ihalesine Türkiye'den Karsan Otomotiv'de katılmıştı.

İhaleye teklif vererek sonucun açıklanmasını bekleyen firmaya kötü haber geldi.

Fas'taki 350 araçlık otobüs ihalesini düzenleyen kurumdan yapılan açıklamada ihalenin iptal edildiği duyuruldu.

Kurumdan yapılan açıklamada iptal gerekçesi olarak ise ihaleye teklif veren katılımcılardan teknik ve idari yeterliliği sağlayan herhangi bir katılımcının bulunmaması gösterildi.

KAYNAK: YENİŞAFAK
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
    Faslı yöneticiler gece gündüz uyuşturucu ot çiğnediğinden yeterliliğn ne olduğundan haberleri varmı ki?KARSAN ABD nin Newyork kenti ihalesine girip,ayak oyunlarıyla ihaleyi kaybetmesi sağlanmış bir şirkettir.Biz çok iyi biliyoruz kii Karsan değil,Bursa'da karöser imal eden hangi firma girse FAS için yeterlidir.Ot çiğneyip uyuşan adamlar yeterliliğin ne olduğunu anlamakta zorlanırlar.
    Cevapla
  • HACI 1 yıl önce Şikayet Et
    vardır bunda da bir yahudi oyunu
    Cevapla