Porsche'dan Emre Belözoğlu'na uyarı!

Alman Porsche, 911 GT3 modeli sahiplerine, “Aracı kullanmayın, motor sorunu çıkabilir ve ateş alabilir” uyarısı yaptı. Şirketin açıklamasında, araçların en yakın yetkili merkeze götürülüp incelemeye alınacağı bildirildi.

Porsche'dan Emre Belözoğlu'na uyarı!
Porsche'dan Emre Belözoğlu'na uyarı!
GİRİŞ 21.02.2014 13:18 GÜNCELLEME 21.02.2014 16:54
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Söz konusu araçtan Türkiye'de sadece bir kişide olduğu, dün itibarıyla kendisine ulaşıldığı ve durumun bildirildiği öğrenildi. Doğuş Otomotiv Porsche Satış ve Pazarlama Müdürü Kağan Oğul, 400-450 bin Euro'ya satılan aracın kime ait olduğunu kesinlikle söyleyemeceğini ifade ederken, "Bize gelen yazıda geri çağırma değil, ‘Servis ulaşana kadar aracı kullanmamanızı öneriyoruz' deniliyor. Biz de araç sahibine ulaştık ve durumu bildirdik" dedi.
 
ARALIK AYI SONUNDA ALMIŞTI
Oğul, sorunlu olduğu açıklanan 2014 model Porsche 911 GT3'ün sahibi olan Türkiye'deki tek kişinin kim olduğunu kesinlikle söylemeye yanaşmazken, 2013 yılı aralık ayı sonunda Fenerbahçeli Futbolcu Emre Belözoğlu bu otomobil ile görüntülenerek, "Emre'nin yeni oyuncağı" haberlerine konu olmuştu.
 
5 ARAÇ ALEV ALDI SATIŞLARI DURDURDU
Porsche'nin yeni 911 GT3 modeli otomobillerden son bir haftada 5 adet yangın ihbarı gelmişti. Bu yangınlardan sonra Alman üretici satışlarını şimdilik askıya aldığını duyurdu. Şirketten dün yapılan açıklamada, dünya genelinde 785 adet satılan 911 GT3 modelinin 408'inin ABD'de olduğu ifade edildi. Porsche, arızalı motorların ölüm ya da yaralanmaya yol açmadığını da duyurdu.

YORUMLAR 4
 • OĞUZHAN 10 yıl önce Şikayet Et
  Yorumcu kardeşim.... Emre cemaatçi(Türkiyenin ünlülerinden cemaat üyesi biri söylemişti) olduğundan burayı takip etmez. İhtimalen samanyoluhaberi takip ediyordur...
  Cevapla
 • Selim Keskin 10 yıl önce Şikayet Et
  madem 1 kişide var. bir kişi için haber olmuş. yani emre için. burayı takip ediyorsa görür
  Cevapla
 • Furkan Kurnaz 10 yıl önce Şikayet Et
  Gidip. porshe mi geri vereyim iyi oldu haber aldığım.
  Cevapla
 • ibrahim 10 yıl önce Şikayet Et
  aferini hakettin. haberi yapan
  Cevapla