Kış lastiği alana KDV Pirelli'den

Pirelli Yetkili Satıcılarından 01 Kasım 2012 - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında 4 adet otomobil, SUV (4x4) veya hafif ticari araç kış lastiği alan herkes KDV oranında indirim fırsatını elde ediyor.

Kış lastiği alana KDV Pirelli'den
Kış lastiği alana KDV Pirelli'den
GİRİŞ 08.11.2012 11:23 GÜNCELLEME 08.11.2012 11:23
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Pirelli, 01 Kasım - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli “4 adet Pirelli otomobil, SUV (4x4) ya da hafif ticari araç kış lastiği satın alanlara KDV Pirelli'den” kampanyası kapsamında kazandırmaya devam ediyor.

World'e özel 3 ay erteleme imkânının yanı sıra 8 taksit fırsatı da sunan kampanyada “Pirelli Yola Devam” üyeliği ve “Tyrelife” lastik sigortası da avantajlar arasında yer alıyor.

Pirelli'den kış lastiklerine özel  “Lastik Saklama”, “Yola Devam” ve “Tyrelife” hizmetleri

Pirelli, +7 derecenin altındaki koşullarda mutlaka kış lastiği kullanılmasını öneriyor. Kış lastiklerine özel “lastik saklama” hizmetinin yanı sıra “Pirelli Yola Devam” ve “Tyrelife” hizmet programlarıyla da tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Pirelli Yetkili Satıcıları'ndan yapılan kış lastiği alımlarında sezona bağlı olarak kullanılmayan yaz lastikleri özel depolama alanlarında zarar görmeyecek şekilde saklama imkânı da sunulan hizmetler arasında yer alıyor.

Pirelli'den lastik alan herkes “Pirelli Yola Devam“ programı kapsamında lastik değişim, çekici ve acil durum hizmeti gibi ayrıcalıklardan faydalanma fırsatını elde ediyor. Pirelli Yetkili Satıcıları'ndan 4 adet 15 inç jant ve üzeri otomobil veya SUV (4x4) kış lastiği alan herkes lastiklerde ortaya çıkan delinme, çarpma, sürtünme ve yangın sonucunda tamiri mümkün olmayan hasarlara karşın lastik sigortası “Tyrelife”dan yaralanabiliyor. Pirelli lastik sektöründe bir ilk olan Tyrelife lastik sigortası ile zarar gören lastikleri aynı ölçü ve desende değiştirme imkânı sunuyor.

Söz konusu hizmet fatura tarihinden itibaren ilk 6 ay veya 5000 Km kullanım süresince geçerli.

ETİKETLER
özel kampanya
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Murat 7 yıl önce Şikayet Et
    garanti. pirelli'den sıfır lastik aldım, yetkili bayi taktı kontrolünü yaptı ve yola çıktm. 150-200 km arası lastik yanak kısmından ikiye bölündü ciddi bir tehlike atlattım. lastiği aldığım yetkili servise getirdim, sonuçta garantiden gelen cevap "yapılan teknik incele sonucu, lastiğin dış etkenlerden kaynaklanan bir nedenle hava kaybına uğramış olduğu ve bunun akabinde lastik üzerinde havasız yürünmesi sonucu hizmet dışı kaldığı tespit edilmiştir"
    Cevapla