Tüm Yorumlar

Yorumlar22

 • Delibardak 5 yıl önce Şikayet Et
  yetmez GÜRÜLTÜ VE KABAHATLER KANUNLARI'nın cezaları da artırılmalı ve güncellenmeli.!!! GÜRÜLTÜ YAPANA KONU KOMŞUSUNU YÜKSEK MÜZİK SESİ VE GÜRÜLTÜYLE RAHATSIZ EDENLERE DE BÜYÜK PARA CEZALARI GETİRİLMELİ!!!. gürültü yapan kavga çıkaran herkese devletn adli idari birimlerini ,POLİSİ , meşgul edenlerde CEZA ÖDESİN! KABAHATLER kanununu geliştirilsin günceleştirilsin ,gürültücüye 5000 TL 10.000 TL ceza yazılsın,Hükümet gürültüyü keşfedersedevam ediyorsa gürültücü YAŞADIĞI ŞEHİRDEN sürgün edilsin , Türk sorunu veya Kürt sorunu değil ,memlekette edepsiz ahlaksız insan sorunu var LÜTFEN DUYARLI olup milletvekillerine mail atalım bu konuda ,gürültü hepimizin sorunu ,herkese huzurlu ve gürültüsüz bir yaşam diliyorum("" 5 milyar dolar gelir elde eder""" )
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • darbeleredurde 5 yıl önce Şikayet Et
  elmalarla armutları karıştırmamalı. yorumumun konusu senin bilmeden salladığın prim konusuydu :) trafik polislerinde eleştirebileceğimiz konu sayısı oldukça fazla,lakin konu bu değil.cezalar caydırıcı olmalı bence bir mahsuru yok.ben 20 yıldır kurallara uygun araç kullanıyorum,tek bir ceza yedim o da aşırı hızdan.başkaca cezam yok.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • CENGAVER 5 yıl önce Şikayet Et
  Darbeleredevamde debelenipdurma :). Bencede size cezalar az bile daha çok artırılsın, yalnız bu işin bir öncelik ve önem sırası olur, polisin yanından zilzurna sarhaş arabada her türlü canlı cansız malzeme olan trafik teröristlerini görmezden gelip, emniyet kemerinden dolayı trafikte normal seyreden gariban birini kolayca çevirip ceza yazmak biraz ihanet gibi ! Elbette işini düzgün yapan polis kardeşlerimize sözümüz yok, Gerçek Trafik Canavarları DOŞMUŞCULAR, TAKSİCİLER, KAMYONCULAR trafiği alt üst edenler bunlar, ama bunlara ceza kesmek zor neden hepsi polislerle abi kardeş olmuşlar, polisin işi de zor !
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • darbeleredurde 5 yıl önce Şikayet Et
  bilmediği halde . biliyormuş gibi ahkam kesen cengaverlere ayar oluyorum.trafik polislerinin yazdıkları cezalardan herhangi bir pirim almıyorlar..
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Esad Kılıç 5 yıl önce Şikayet Et
  daha da arttırılsın . bu memlekette ne kadar trafik canavarı var ise zaten bazılarının yorumları aşağıda... görüyoruz biliyoruz daha da arttırılsın ki bazıları benim hiç hoşuma gitmedi ama gene de arttırılsın
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Muhammet Yurdakul 5 yıl önce Şikayet Et
  Zaten takmıyorlar. Şehirler arasında yolcu taşıyan bazı minibüslerde takograf zaten yok ki!. gümüşhane-trabzon arasındaki bir firma takograf takmıyor:)
  Cevapla
 • Sarcan 5 yıl önce Şikayet Et
  Hayret birşey!..... Niye bir vatandaşın emniyet kemeri takıp takmaması diğerini o kadar entrese ediyor? Entrese etmesini bırak şiddetle cezalandırmasını ne diye istiyor. Hayret! Ben de o vatandaşların sokakta gezerken baret takmalarını aksi takdirde ceza yazılmasını talep ediyorum o zaman. Kaldırımda yürürken yukarıdan düşen cam ile, saksı ile veya herhangibir cisim ile ölen yaralanan oldukça çok vatandaş var memlekette. Sokkata yürürken baret takmayana ceza yazılsın. Yada maganda kurşunu ile can kaybını önlemek için balkondan bakan vatandaşların çelik yelek giymesi mecburi olsun. Giymeyene de ceza yazılsın...
  Cevapla Toplam 20 beğeni
 • İSMAİL HASTÜRK 5 yıl önce Şikayet Et
  Oto park. benimde takıntım farklı, şu yol kenarlarındaki park ücretleri varya hiçbir mantığa sığmıyor, tüm vergilerini milyar milyar veriyosun, 7TL park ücreti, öyle zoruma gidiyoki, şurdan bir çorba içeyim diyosun, 5TL çorba, 7TL park parası olmaz böyle bişey. 7TL'yi küçümsemeyin 14 ekmek demek.
  Cevapla Toplam 27 beğeni
 • Mustafa Emre 5 yıl önce Şikayet Et
  Katılıyorum. Cengaver yorumlarının altına imzamı atıyorum. masabaşında çaylarını yudumlarken koydukları kanunlardan bıktık. Emniyet müdürlüğünün araç ve gereçlerinin temini için kurduğu tarafik vakfı gaspçılarının keyfi işlerinden bıktık.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • mert 5 yıl önce Şikayet Et
  o halde?!. gps li navigasyon sistemide mi satilmayacak?! bunlar sabit radarlari önceden haber veriyor. bilmiyorum türkiyede varmi sabit radarlari?! bu yüzden soruyorum sadece.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Mehmet Erikci 5 yıl önce Şikayet Et
  BU VAKIFTAN NEFRET EDİYORUM. İstanbul Trafik Vakfı nı kasdediyorum yusuf kardeşimin dediğine katılıyorum olur olmaz yerden araç çekiyorlar daha geçenlerde aracımı çektiler aracı almak için 3 km yol yürüdüm park yasak tabelesı da yoktu çekilen yerde o kadar da müsaitti. ne yapıyım şimdi ben 70 tl için mahkemelrdedemi uğraşayım daha beterini yaptım aracımı çekene yazıklar olsun...... dedim bir nevi rahatlamış olarak aracımı teslim aldım
  Cevapla Toplam 16 beğeni
 • GAMZE DUNDAR 5 yıl önce Şikayet Et
  CENGAVER BEY'E... Cam konusunda da emniyet kemeri konusunda da çok yanlış düşünüyorsunuz. Daha doğrusu bu ülke için yanlış.. Kemerini takmayıp camdan fırlayan insana o sırada karşı şeritten bi arabanın hızını alamayıp çarpmasndan sorumlu tutuluyor insanlar bu ülkede..Renkli camlı arabalarda gençler yatıp kalkıyor.. O yüzden bu ülkede söyledikleriniz olmuyor işte..
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • MEHMET ÇETİN KONDU 5 yıl önce Şikayet Et
  sizene dediğiniz o kemer benim yaşamama vesile oldu, eşim takmadığı için ahirete göçtü. Yapmayın Allah aşkına. Bunu en iyi bilen benim. 30 yaşındaki eşimi yitirdim ben bu kemer yüzünden (takdir Allah'tan ama biz tedbir almamıştık). Ben ise kemer sayesinde bunları yazabilecek durumdayım. Özellikle kemer çok önemli. Kazayı şehir içinde yapmıştım. Süratim 65-70 arasıydı. Duran bir tıra çarptım köpeğe çarpmamak için. Eşim oracıkta can verdi. Kazanın şehir içi veya dışı olmaz. Nerede ne zaman geleceği ise hiç belli olmaz. Şimdiden sonra ne olur bilmem ama arabayı çalıştırmadan takıyorum kemerimi. Bu yaşadığım bir örnek. Konuyla ilgili olarak da; Trafik kuralları kul hakkıdır arkadaşlar. uymak zorundayız. Yaptığımız bir hata başkasının ölümüne yol açabiliyor çünkü. Maalesef ülkemizde kurallara ceza olmadan uyulmuyor. Cezalar caydırır bizi ancak.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • yusuf 5 yıl önce Şikayet Et
  eline sağlık cengaver . kemer dışında tüm söylediklerine katılıyorum. prim almasalar ne yazar.. üzerine bir üniforma giyen kendini kral zannediyor maalesef türkiye'de... park yasağı olmayan bir yerde fotoğraf çekip ceza göndermişler adresime. bir kaç gün sonra buldum polisi aynı yerde.. dedim ki bana ceza göndermişsin bu araçlara neden yazmıyorsun.. ne dese beğenirsiniz pişkin pişkin "mahkemeye verin geri alırsınız paranızı..." yazıklar olsun dedim... vatandaşa haksız yere yaz cezayı sonra sürünsün mahkemede... maalesef durum bu... trafik polisinin görevi yol ve trafik güvenliğini sağlamaya çalışmak olmalı.. ama heyhat onlar sadece devletin kasası dolsun diye uğraşıyorlar.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • b-d 5 yıl önce Şikayet Et
  Yorumcuların Aksine!!!!. Bu ülkede orjinal renkli cama kimse bir şey demiyor.FİLM OLMAMALI .Emniyet kemeri her yerde takılmalı takmayanın canı yanmalı
  Cevapla Toplam 2 beğeni