Tüm Yorumlar

Yorumlar12

 • ben de haklıyım 10 ay önce Şikayet Et
  Şu eş zamanlı para ve mülkiyet değiştiren sistem yıllardır eksikliği hissedilen bir sistemdi. Neden akıllı bir banka çıkıp da da bu sistemi getirmiyor diye düşünüyordum. Böylece dolandırıcılık tarihe karışır. İki taraf da olur verdiğinde alıcı sisteme parayı yatırıyor ve arabanın mülkiyeti otomatikman alıcının üstüne geçiyor. Basit ve risksiz bir sistem.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • aaa 10 ay önce Şikayet Et
  düzenbazlara ceza gelsin ama dürüst vatandaş kendi arabasını satabilmeli
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Recep 10 ay önce Şikayet Et
  Çok başarılı bir çalışma bence bu sayede gerçek satıcılar ortaya çıkar vergisini öder devlette millette kazanır allah razı olsun dizden
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Süpermen 10 ay önce Şikayet Et
  Araba zaten sıfır alınırken bütün vergileri ödenilerek alınıyor. Dolayısı ile tekrar bir vergi ödemek saçma olur. Diğer konuya gelince alım satımcılar ozaman sahibinden doğru düzgün araba bulamayacağız kar gözeten ağır hasarlı araca bile ufacık sebepten dolayı ağır hasar işlenmiş sigorta oyunu ağızlı insanlardan araba alacağız yani öylemi ?
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Alper 10 ay önce Şikayet Et
  Geç bile kalınmış bir karar. Tüketici her alanda korunmalı. Ancak dengeyi de iyi korumak gerekli. Dürüst tüketici ve dürüst satıcı bu işten karlı çıkmalı.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Huvel Baki 41 10 ay önce Şikayet Et
  Ha ha! Şu geldiğimiz duruma bakın. Bu devletin acziyetidir. Sen dolandırıcıların önünü mahkemeyle cezayla keseme, olan dürüst insanlara olsun. Saçma mısınız siz kardeşim. Nedir 3 ay 5 bin km garanti!? Sıfır araba mı satılıyor. İşleri daha fazla karıştırıyorsunuz!
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  anlaşılan Huvel Baki ile Anadolu 'nun bu düzenleme işlerine gelmemiş sizin niye zorunuza gidiyor
  Cevapla
 • Doğruluk hazinedir 10 ay önce Şikayet Et
  Niye nolmuşki .Yurtdışında ıkinci el araçta 6 ay veya 10 bin km garanti var.Kimse de sizin gibi ağlayıp sızlamıyor. Düzenleme düzenbazların düzenlerini bozmak için yapılmış. Helal olsun.
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • Anadolu 10 ay önce Şikayet Et
  İkinci elon garantisimi olurmuş adı üstünde zaten ikinci el üçüncü dördüncü el.. kafayı yemişler kim yönlendiriyor acaba bunları
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  tamam artık odaları kapatalım diyorlar gene odalara para kazandırma derdindeler
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • hey hat 10 ay önce Şikayet Et
  sayın yetkililer vergi mükellefi olmayıp ama vergi mükellefi olarak araç alıp satanlardan daha fazla araç satıp eski parayla milyarlar kar eden vatandaşlar var. en başta bunun önüne geçilmesi gerekir. diğer tarafta vergi mükellefi olan şahıs veya tüzel kişiler yıl içerisinde farklı başlıklarda vergiler ödeyip azda olsa kazandığından devlete fayda sağlıyor. ama bu işi vergi mükellefi olmadan yapanlarda kazandıkları paraları cukka yapıyor.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • derbeder 10 ay önce Şikayet Et
  bu kanunları oto satmak icin cıkarmışlar dimi konuyu yanlış anlamış olmasın bunlar karıştırdılar herhalde bu neyin kafası araba satıcak alt tarafı
  Cevapla Toplam 4 beğeni