Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • mehmet54 2 yıl önce Şikayet Et
  hyundainin fiyatlamaları çok kötü,rekabet için burada en çok satan firmaları kale almalı ve fiyatlarını wv nin %10-15 altında tumalı bize düşman alman alacağıma dost g.kore alırım ancak hyundai üzerine düşeni yapmalı ve Türkiyede satiş 1. si olmalıdır.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • murat 2 yıl önce Şikayet Et
  kimden ya da neyden korkuluyor anlamış değilim. Her haksızlığa karşı yüksek ses çıkaran hükümet bir şu sorunu çözemedi. Çok basit devlet bankalarının sigorta şirketlerine bırakacaksın işi, onlarda çok fazla kar gütmeden çalışacaklar. Özel firmalar %100 kar etmezseler kar ettim demiyorlar. Yıllık sigorta kar zarar formlarına bir göz atın. Devlet bu sektörü acilen tekeline almalıdır. Vatandaş kapitalist şirketler tarafından sömürülmektedir.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Sinan 2 yıl önce Şikayet Et
  2013 i30 CW kullanıyorum ve çok memnunum. Yeni i30 Citroën C4 ile Peugeot 308 arasına sıkışmış bir model ve bence daha çirkin. Ortadaki sonradan yapıştırma gibi duran ekran da cabası... Yeni arabalar nedense yer yokluğundan böyle çirkin ön göğüs yapıyorlar. Arabam eskiyince bu modeli almayı hiç düşünmem Hyundai'den çok memnun olsam bile.
  Cevapla
 • Behram 2 yıl önce Şikayet Et
  Sinan bey ben bu ekranları beğeniyorum, navigasyon takibinde gözünü de yoldan ayırmamış oluyorsun.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mahmut 2 yıl önce Şikayet Et
  Kardes kia ceed farkli bir versiyonu galiba cok benziyor
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Nurettin GÜN 2 yıl önce Şikayet Et
  2017 hyundai accent kullandım 6 ileri şanzımanlı atak araba,2017 yeni i30 ların burnu fazla uzun olmuş,pilakanın takıldığı panjur olmamış ve ön farları fazla ince uzun olmuş yakışmamış diyer tarafları ve motor seçenekleri başarılıdır,bu eksikleri tamamlanırsa kimse başka mahana bulamaz hoşcakalın.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • HasanHoca 2 yıl önce Şikayet Et
  Önceki kasa tasarım bakımından daha iyiydi
  Cevapla