Toyota'nın yeni bombası mı?

Toyota'nın yeni konsepti FT-4X birden karşımıza çıktı. Üstelik Japon markanın tasarım çizgisinden oldukça farklı...

Toyota'nın yeni bombası mı?
Toyota'nın yeni bombası mı?
GİRİŞ 12.04.2017 12:00 GÜNCELLEME 12.04.2017 14:03

New York Otomobil Fuarı yaklaşırken fuarın konseptleri de yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Ancak karşımızda gördüğümüz araçtan bugüne kadar varlığından haberdar bile değildik.Toyota FT-4X konseptiyle açıkcası şaşırttı. Bildiğimiz tasarımlardan baya farklı. Bir kere arka kısımda anormal bir büyüme var. Ayrıca alıştığımız Toyota tasarımlarından farklı. Japon çizgilerinden ziyade Avrupalı hatlara sahip.

Öte yandan FT-4X, markanın efsane modeli FJ'yi hatırlatıyor. Kimbilir, Toyota FJ, önümüzdeki yıllarda belki de bu konsept üzerinden yürür.Araçla ilgili detayların ise New York Otomobil Fuarı'nda açıklanması bekleniyor.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Türkiye 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu işin kolayı var. Zorunlu Trafik Sigortasını kaldıracan, herkes kendine gelecek. Kaza yapan cezasını çekecek,yapmayan sefasını sürecek. Bu ne kardeşim. Birileri para kazansın diye suçu olmayan vatandaş niye cezalandırılıyor. Sigortacılar zaten durmadan telefonla rahatsız ediyor. Telefonumuzu nereden buluyorlar ise, yok seni bilmem ne sigortası yaptık onaylıyormusun. Artık yeter olsun.
  Cevapla
 • Muhammed karyağış 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye ye gelsin bu arabayı taşlarlar yeminle. Ne la bu . Farkli olacaz diye suyunun dibini çıkardılar
  Cevapla
 • Ali veli 1 yıl önce Şikayet Et
  Fiyatı ne kadar
  Cevapla
 • ahmet baya 1 yıl önce Şikayet Et
  baya farrklı demişsin baya ne la :)
  Cevapla