Ve ortaya çıktı! İşte yeni Qashqai

Nissan Qashqai, makyajlı versiyonuyla Cenevre Otomobil Fuarı'nda sahneye çıktı.

Ve ortaya çıktı! İşte yeni Qashqai
Ve ortaya çıktı! İşte yeni Qashqai
GİRİŞ 14.03.2017 14:52 GÜNCELLEME 14.03.2017 14:58
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Türkiye'nin en çok satılan crossover modeli olarak dikkat çeken Nissan Qashqai, makyajlı versiyonuyla Cenevre Otomobil Fuarı'nda sahneye çıktı.

Qashqai'de değişimden en büyük payı aracın ön kısmı almış. Izgara V formundan vazgeçmeyen Japonlar, logoyu çevreleyen krom çıtayı genişletmiş.

Far yapısı daha keskin ve daha ince bir yapıya kavuşurken, LED gündüz farları artık daha çok alana sahip. Ön taraftaki değişim harekatından tamponlar da payını almış. Zira mevcut modelde tamponlar daha sade bir tasarıma sahip.

Arka tasarımda ise yine bumerang formundan vazgeçilmemiş. Yine buradaki tamponlar da değişime uğrayarak daha sportif bir görüntü kazanmış.

Öte yandan bu versiyonda yeni 17, 18, 19 inçlik hafif alaşım jant seçenekleri sunuluyor.

İç mekana geçtiğimizde, büyük değişimler olmamakla birlikte bazı dokunuşlar yapıldığı göze çarpıyor. Selefinde yuvar olan direksiyon, yeni versiyonda alt tarafı törpülenerek sportif hale getirilmiş. Yine direksiyonda mevcut versiyon kadar 'gri' alan yok.

Aracın kaputunun altında ise 1,5 lt'lik 110 HP güç üreten dCi motor bulunuyor.

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • mahmut 2 yıl önce Şikayet Et
  güzel başarılı ve tercıh edilir
  Cevapla
 • EVET 2 yıl önce Şikayet Et
  ab ,abd malı alıncıya kadar japon alın işte
  Cevapla
 • Muhammed karyağış 2 yıl önce Şikayet Et
  Dış görsellikteki başarı kabin içinde kendini göstermiyor. Ozellkile kontrol panelleri ve media bölümü aracın ilerici yapısına uyum sağlamıyor.Muhtemelen Görselde ki Araç 160 bin tl leri geçecektir.
  Cevapla