Casusa yakalandı! Peki, hangi markaya ait?

Japonya'da bir twitter kullanıcısı tarafından yakalanan fotoğraftaki araç, Mitsubishi'nin yeni kompakt SUV'u olarak değerlendirildi.

Casusa yakalandı! Peki, hangi markaya ait?
Casusa yakalandı! Peki, hangi markaya ait?
GİRİŞ 30.12.2016 16:34 GÜNCELLEME 30.12.2016 16:37

Otorehberi

Mitsubishi, SUV sınıfının önemli oyuncularından biri. Japon marka, bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda hisslerinden bir kısmını daha Nissan'a sattı. Böylece şirketin kontrolü de Nissan'a geçti. Bu işlemden sonra Mitsubishi modelleri için tasarım noktasında değişiklikler yaşanabileceği beklentisi oluştu. Ancak fotoğrafta gördüğümüz model, beklentilerimizi şimdilik boşa çıkarmış gibi görünüyor.

Tamam, kabul, pek net bir fotoğraf sayılmaz. Ancak buna rağmen aracın tasarım çizgisi kendisini ele veriyor. Ve bu çizgiler, bize Attrage modelini hatırlattı. Her ne kadar Attrage binek bir model olsa da, Mitsubishi'nin 'tanımlanamayan tasarım' anlayışının zirve noktasıydı. Ve karşımızdaki fotoğrafta da aynı hissiyatı yaşıyoruz. Dolayısıyla henüz Nissan'ın elinin Mitsubishi modellerine değmediğini görüyoruz.

OUTLANDER YA DA ASX'İN SONRAKİ NESLİ OLABİLİR

Öte yandan yine fotoğraftan anlaşıldığı üzere bu araç kompakt SUV bir model. Mitsubishi'nin bu sınıfta ASX ve Outlander modelleri bulunuyor. Yani karşımızdaki model, Outlander ya da ASX'in bir sonraki nesli olabilir.

ETİKETLER
japonya
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  asx modeline benziyor
  Cevapla
 • haydar 1 yıl önce Şikayet Et
  pontiac aztec e daha cok benziyor sakin o olmasin:D
  Cevapla
 • adalet 1 yıl önce Şikayet Et
  toyotaya benziyor
  Cevapla
 • İsim 1 yıl önce Şikayet Et
  Ssangyoung deseler anlarım
  Cevapla
 • oflu 1 yıl önce Şikayet Et
  şu aracda Attrage cizgisini görenin gözlerine kurban (tanımlanamayan tasarım) ayrıca bu cizgiyi gören tasarımı tanımlayamamış naber yaaaa
  Cevapla