18 bin TL altı satın alabileceğiniz araç modelleri: Fiyat 6 bin TL'den başlıyor! - YAZDIR

Başta öğrenciler acemi şoförler ve düşük bütçeli araç sahibi olmak isteyen şoförler piyasada yer alan yaşı büyük fakat durumu iyi olan araçların peşine düşüyor. 6 bin TL ile 18 bin TL arasında satışa sunulan araçlar kullanıcılarını herhangi bir kaza durumunda yüksek maliyetli bir zarara uğratmazken tamirat masrafları ile de cep yormuyor. İşte 6 bin TL ile 18 bin TL arasında satışa sunulan araç modelleri...

  • GİRİŞ13.09.2019 16:18
  • GÜNCELLEME13.09.2019 16:19

Düşük bütçeli araçlar, öğrencilerin ve acemi şoförlerin bir numaralı tercihleri arasında yerini almaya devam ediyor. Günümüzdeki araç fiyatları, parça ve bakım masrafları göz önünde bulundurulduğunda, araca ihtiyacı olan fakat yüksek paralar ödemek istemeyen kullanıcılar, yaşı yüksek araçları tercih ederek tabiri caizse ayağını yerden kesmek için aldım dediği modelleri tercih ediyor. 

 

 

ÖĞRENCİLER VE ACEMİ ŞOFÖRLER TERCİH EDİYOR!

Söz konusu bu araçlar kullanıcılarına yeni model araçlara nazaran kaza durumu yaşansa dahi ciddi büyük değer kayıpları yaşatmazken tamir masrafları tarafında da kullanıcısının cebini yormuyor. Bu nedenden ötürüdür ki aşağıdaki listede yer alan araçları başta öğrenciler olmak üzere yeni araç kullanmayı öğrenecek kişiler tercih ediyor.

 

 

PİYASADA ÇOK HIZLI SATILIYOR!

Yukarıda saydığımız nedenlerden ötürü tercih edilen araçlar piyasada düşük bütçe avantajı ile birlikte hızlıca alım satım yapılabiliyor. Bu araçları geçici bir dönem için satın alan kullanıcılar öğrencilikleri bittiğinde ve ya araç kullanmayı öğrendiklerinden yeni araç satın almak için araçlarını satışa çıkarıyorlar. Buna ek olarak kısa süreli bir ihtiyacını karşılamak için de tercih edilen bu araçlar, kullanıldıktan sonra yeniden satış için piyasaya sürülüyor. 

İşte öğrencilerin dahi satın alabileceği o araç modelleri ve fiyatları;

ÖĞRENCİLERİN DAHİ SATIN ALABİLECEĞİ ARAÇ MODELLERİ VE FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!