Toyota 2020 GR Yaris için ön satışlar başladı

Toyota, ralli parkurlarından esinlenerek üretilecek olan yeni GR Yaris’e ilk sahip olmak isteyen spor otomobil tutkunları için gelişmiş bir rezervasyon sistemi kurdu.

Toyota 2020 GR Yaris için ön satışlar başladı
Toyota 2020 GR Yaris için ön satışlar başladı
GİRİŞ 13.03.2020 09:28 GÜNCELLEME 15.03.2020 18:32
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Toyota açıklamasına göre, ön satışların devreye alınmasıyla birlikte müşteriler, online platformdan, offline kontak yollarıyla ve Toyota showroomlarıyla rezervasyon yaptırabilecekler.

 

Bu adımı tamamlayan kullanıcılara otomobili satın almak için öncelik tanınacak. Yeni GR Yaris’in ilk teslimatlarının 2020’nin sonunda yapılması planlanıyor.

 

261 hp ve 360 nm tork üreten 1.6 litrelik turbo GR Yaris, yüksek performansı, hafif ağırlığa sahip mimarisi, dinamik dengesi ve yeni GR-FOUR akıllı dört çeker sistemiyle gelecekte yarışacak WRC yarış aracının yol versiyonu olarak öne çıkıyor.

Ülkelerin kendi pazar stratejilerine göre satılması planlanan GR Yaris, "Circuit" ve "Convenience" olmak üzere, yüksek donanım seviyesine sahip iki opsiyon paketiyle sunulacak. Bu paketler yüksek hızda sürüş yapanlar için daha performans odaklı veya yol performansında daha konforlu sürüş arayanlar olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Toyota GR Yaris’in satış fiyatı Avrupa pazarlarında vergilere göre değişim gösterebiliyor.

ETİKETLER
Toyota Yaris GR
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Srkan 2 hafta önce Şikayet Et
    Biz 69 beygirine yılda 5adet hız cezası yiyoruz.!!???bunu ceza rekortmeni olarak görüyorum.
    Cevapla