Bentley tanka dönüştü

Bir grup Rus otomobil sever, Bentley marka aracı tankla birleştirdi. İki karşıtın bir arada olduğu ilginç araç, en hızlı paletli olarak adlandırılıyor.

Bentley tanka dönüştü
Bentley tanka dönüştü
GİRİŞ 03.10.2019 17:03 GÜNCELLEME 03.10.2019 17:03

Çılgınca bir şeyler görmek istiyorsanız ilk bakmanız gereken yerlerden biri kesinlikle Rusya olacaktır. Zira birkaç milyon TL'ye satın alabileceğiniz Bentley Continental GT'yi burada palet takılmış bir arazi aracı olarak görebilirsiniz.

Ultratank olarak adlandırılan bu ilginç aracın gövdesi, iç tasarımı, hatta motoru bile gerçek bir Bentley.Ultratankı bambaşka bir segmentte rakipsiz bir araç haline getiren şey, aracın yanlarından dışarı fırlayan çok işlevli paletleri.Aracın şu anki maksimum hızı saatte 50 kilometre ancak aracın geliştiricileri maksimum hızı 100 km/s'e kadar çıkarmayı planlıyorlar. Gerçek bir Continental GT'den bekleyeceğiniz hız bu olmayabilir ancak bu aracın yağlı asfaltta kullanılmayacağını unutmayın.Ultratank Bentley Continental GT yalnızca tozlu ve dik arazilerde muhteşem bir sürüş hissiyatı yaratmakla kalmıyor. Aracın inanılmaz motor sesi de adeta ikinci dünya savaşından kalma bir tankmışçasına güçlü sesler çıkarıyor.

KAYNAK: WEB TEKNO
ETİKETLER
rusta
YAZDIR