Fiyatlar 6 bin TL'den başlıyor: Düşük bütçeli ikinci el araç modelleri!

Başta öğrenciler acemi şoförler ve düşük bütçeli araç sahibi olmak isteyen şoförler piyasada yer alan yaşı büyük fakat durumu iyi olan araçların peşine düşüyor. 6 bin TL ile 18 bin TL arasında satışa sunulan araçlar kullanıcılarını herhangi bir kaza durumunda yüksek maliyetli bir zarara uğratmazken tamirat masrafları ile de cep yormuyor. İşte 6 bin TL ile 18 bin TL arasında satışa sunulan araç modelleri...

Fiyatlar 6 bin TL'den başlıyor: Düşük bütçeli ikinci el araç modelleri!
Fiyatlar 6 bin TL'den başlıyor: Düşük bütçeli ikinci el araç modelleri!
GİRİŞ 09.10.2019 14:53 GÜNCELLEME 09.10.2019 14:55
Bu Habere 49 Yorum Yapılmış

Düşük bütçeli araçlar, öğrencilerin ve acemi şoförlerin bir numaralı tercihleri arasında yerini almaya devam ediyor. Günümüzdeki araç fiyatları, parça ve bakım masrafları göz önünde bulundurulduğunda, araca ihtiyacı olan fakat yüksek paralar ödemek istemeyen kullanıcılar, yaşı yüksek araçları tercih ederek tabiri caizse ayağını yerden kesmek için aldım dediği modelleri tercih ediyor. 

 

 

ÖĞRENCİLER VE ACEMİ ŞOFÖRLER TERCİH EDİYOR!

Söz konusu bu araçlar kullanıcılarına yeni model araçlara nazaran kaza durumu yaşansa dahi ciddi büyük değer kayıpları yaşatmazken tamir masrafları tarafında da kullanıcısının cebini yormuyor. Bu nedenden ötürüdür ki aşağıdaki listede yer alan araçları başta öğrenciler olmak üzere yeni araç kullanmayı öğrenecek kişiler tercih ediyor.

 

 

PİYASADA ÇOK HIZLI SATILIYOR!

Yukarıda saydığımız nedenlerden ötürü tercih edilen araçlar piyasada düşük bütçe avantajı ile birlikte hızlıca alım satım yapılabiliyor. Bu araçları geçici bir dönem için satın alan kullanıcılar öğrencilikleri bittiğinde ve ya araç kullanmayı öğrendiklerinden yeni araç satın almak için araçlarını satışa çıkarıyorlar. Buna ek olarak kısa süreli bir ihtiyacını karşılamak için de tercih edilen bu araçlar, kullanıldıktan sonra yeniden satış için piyasaya sürülüyor. 

İşte öğrencilerin dahi satın alabileceği o araç modelleri ve fiyatları;

ÖĞRENCİLERİN DAHİ SATIN ALABİLECEĞİ ARAÇ MODELLERİ VE FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

ETİKETLER
Eski model araçlar
YAZDIR
YORUMLAR 49
 • Yücel Günay 1 ay önce Şikayet Et
  Resmen dalga geçmişler.
  Cevapla
 • Tuncer gök 1 ay önce Şikayet Et
  Maşallah kafalar güzel.
  Cevapla
 • Mehmet 1 ay önce Şikayet Et
  6 bin TL ye lada mı varmış? Hepsini alayım yerini söyleyin de
  Cevapla
 • Fatih Mercimek 1 ay önce Şikayet Et
  Bu arabalar bu fiyatlara nerede ise hemen alalım
  Cevapla
 • Sekonik 1 ay önce Şikayet Et
  Bu fiyatta araba mi varmış nerde
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle