Altın renkli Panamera trafikten men edildi

Alman polisi, altın kaplama gibi görünen Porsche marka bir otomobili trafikten men etti ve gerekçe olarak diğer sürücüleri rahatsız ettiğini belirtti.

Altın renkli Panamera trafikten men edildi
Altın renkli Panamera trafikten men edildi
GİRİŞ 26.04.2019 15:44 GÜNCELLEME 26.04.2019 15:45
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Modifiye meraklısı otomobil sahipleri araçlarının dikkat çekici olması için elinden gelen herşeyi yapabiliyor.Hatta bazıları araçlarını altın kaplama gibi gösterebiliyor. Almanya’da yaşayan bir kişi de Porsche Panamera aracını altın renginde kaplamıştı.

 

 

Altın renkli Porsche Panamera, Alman polisi tarafından trafikten men edildi. Bu durumun sebebi olarak trafikteki diğer sürücülerin aracın renginin diğer sücürülerin gözünü alması gösterildi.

 

 


Almanya’da daha önce Lamborghini aynı gerekçeyle trafikten men edilmişti. Aracın sahibi polis yönergeleri doğrultusunda aracının kaplamasını söktürmüş ve sonrasında aracına kavuşmuştu. Benzer bir sürecin Panamera’da da yaşanması muhtemel.

Polis daha önce uyardığı araç sahibinin kaplamaları sökmek için çaba göstermediğini ve bu nedenle aracı trafikten men ettiğini açıkladı. Almanya’da bu tarz kaplamalar ortalama 2.500-5.000 euro fiyatlarla kaplanıyor.

Araçların bu şekilde kaplanması ülkemiz dahil olmak üzere birçok ülkede yasak.

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Cesur 4 ay önce Şikayet Et
  Bizim trafikçilerin yapması gereken o kadar şey var ama maalesef uygulayan yok. Bunu yanında kural tanımazlık da birçoğunda var. Tek şerit ve tek yön olan yola tersten girip, ali kıran baş kesen gibi bir de bağırıp çağıranlar var haklıymış gibi. karakola şikayet etsen netice çıkmayacak, savcılığa gitsen takibi uğraştıracak. Allah'a havale ediyorum. Böyle yapanlar polislerin yüz karaları.
  Cevapla
 • Murat 4 ay önce Şikayet Et
  Kesin türkdür bunun sahibi )))
  Cevapla
 • Şemsettin Sami 4 ay önce Şikayet Et
  bizim polislere örnek olsun
  Cevapla
 • mmmm 4 ay önce Şikayet Et
  lan bende fakirim senin gibi ama kıskanmıyorum
  Cevapla
 • realist 4 ay önce Şikayet Et
  Kurban ol polisime, sen kendine örnek bul
  Cevapla