Fleetcorp'un 26 bin aracı yarı fiyatına satılacak

Araç kiralama sektörünün önde gelen isimlerinden Fleetcorp’un iflasının ardından, 26 bin aracı İstanbul İcra Müdürlüğü tarafından satılığa çıkarıldı. Üst sınıftan alt sınıfa kadar bir çok araca sahip olan firmanın araçları her kesimden alıcıya hitap ederken, fiyatlar ise piyasanın yarı fiyatına kadar iniyor.

GİRİŞ 05.03.2019 14:57 GÜNCELLEME 05.03.2019 14:58
Bu Habere 51 Yorum Yapılmış

Türkiye’de 26 bin araçlık filosu ile faaliyet gösteren Fleetcorp’un iflasıyla birlikte bünyesindeki araçlar, İstanbul İcra Müdürlüğü tarafından satışa çıkarıldı.

 

 

Alacaklı bankalara ve finans kurumlarına toplam 1.3 milyar TL borcu olan firmanın iflası ile birlikte İstanbul’daki bir çok otopark bu firmaya ait araçlarla dolma noktasına geldi.

 

 

YARI FİYATINA SATILIYOR

Bünyesinde üst sınıftan alt sınıfa kadar bir çok araca sahip olan firmanın araçları her kesimden alıcıya fırsat sunuyor. Söz konusuaraçların değerlerinin yarı fiyatına satışa çıktığı da belirtiliyor. İhale usulüyle satılan araçlardan almak isteyen herkes ihaleye katılabiliyor, en yüksek rakamı veren ise aracı alabiliyor.

'ALICILAR İÇİN BULUNMAZ FIRSAT'

Araçların alıcılar için bulunmaz bir fırsat olduğuna dikkat çeken yetkililer ise, ''Bu araçların satışları için ne kadar çok başvuru olursa o kadar iyi olacağını düşünüyorum. İhaleye girecek olan vatandaşlarımız mutlaka bu araçları piyasa değerinin altında alacaktır. Bu arada 26 bin araçlık bir filodan bahsediyoruz ve bu filonun değeri bir servettir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes ihaleye katılabilir. Araç almak isteyenler konuyla ilgili bilgileri sitemizi ziyaret ederek alabilirler. 26 bin araçlık filodan herkese uygun bir araç olduğunu düşünüyorum’’ diyor.

YAZDIR
YORUMLAR 51
 • yıldız 6 ay önce Şikayet Et
  hangi icradan ne zaman satısa cıkıyor bilgsi olan varmı
  Cevapla
 • melik 6 ay önce Şikayet Et
  ağlayanın malı gülene hayıretmez.Neden yarı fiyatına ,hakkı neyse o olsun....
  Cevapla
 • büyükdoğu 6 ay önce Şikayet Et
  Galericiler, kiralama şirketleri aç kurtlar gibi atlarlar, vatandaşa dokundurtmazlar.
  Cevapla
 • sosyolog 7 ay önce Şikayet Et
  eğer bu gerçekse borsayı etkiler piyasada inanılmaz bir ucuzluk olur
  Cevapla
 • Allah Bey 7 ay önce Şikayet Et
  Açık arttırma olacağı için sanmıyorum ki insanlar ucuza araç alabilsin.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle