Volkswagen indirimli fiyatlarını açıkladı

Volkswagen ÖTV ve KDV indirimi ile birlikte tüm modellerinin fiyatlarını güncelledi. ÖTV ve KDV indiriminin Resmi Gazete’de yayınlanması ile bilirlik tüm modellerinde indirim uygulayan Alman otomotiv devi, uyguladığı ek indirimle birlikte yeni indirimli fiyat listesini resmi sitesinde yayınladı.

Volkswagen indirimli fiyatlarını açıkladı
Volkswagen indirimli fiyatlarını açıkladı
GİRİŞ 04.11.2018 09:27 GÜNCELLEME 04.11.2018 09:29
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Volkswagen ÖTV ve KDV indirimi ile birlikte tüm modellerinin fiyatlarını güncelledi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın dün gerçekleşen Vergi Denetim Toplantısı'nda duyurduğu Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) oranlarındaki değişiklikler, Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre, 1.6 litre hacminin altında kalan motorlu taşıtlara uygulanan ÖTV oranları 15 puan aşağı çekildi. Yapılan düzenleme ile motor silindir hacmi 1600 cc'yi ve ÖTV matrahı 70 bin lirayı geçmeyen modellerin ÖTV oranı yüzden 45'ten yüzde 30'a düşürüldü.

VOLKSWAGEN TÜM MODELLERİNİN FİYATLARINI GÜNCELLEDİ

 

 

Türkiye’nin en çok satan otomotiv markalarından olan Alman otomotiv devi Volkswagen ÖTV ve KDV indirim kararının Resmi Gazete’de yayınlanması ile bilirlikte tüm fiyat listesini yeniden güncelledi. Ürettiği araçların sağlamlığı ve değer kaybetmemesiyle bilinen marka ÖTV ve KDV indirimlerini tüm araçlarına yansıttı. Bunun haricinde otomotiv pazarını canlandırmak için 45.000 TL’ye kadar ek indirim kampanyası başlatan otomotiv devi, düzenlediği kampanya ile birlikte araç sahibi olmak isteyenlere büyük bir fırsat tanıyacak.


Volkswagen Golf


ÖTV indirimli fiyatı 134,900TLVolkswagen PoloÖTV indirimli fiyatı 95,400TLVolkswagen Passat


ÖTV indirimli fiyatı 158,400TL
Volkswagen Tiguan


ÖTV indirimli fiyatı 168,700TLVolkswagen Caddy

ÖTV indirimli fiyatı 114,737TLVolkswagen Caravelle


ÖTV indirimli fiyatı 184,080TL
Volkswagen Amarok


ÖTV indirimli fiyatı 180,204TL
 

ETİKETLER
OTOMOBİL
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • hesapçı 1 yıl önce Şikayet Et
  bu fiy ata zor satarlar
  Cevapla
 • Doğrucu Davut. 1 yıl önce Şikayet Et
  Kaporta süper fakat motorları sorunlu ... Zor satar bu fiyata....
  Cevapla
 • Tufan 1 yıl önce Şikayet Et
  Kur nedeniyle yapılan zamları da geri alsanıza. En az %20 kur indirimi de gerekli ama bu ay da satamasınlar o zaman aralıkta inecekler. Acele etmeyin bekleyin.
  Cevapla
 • 57.Alay 1 yıl önce Şikayet Et
  Zor satar bi fiyatlarla.
  Cevapla
 • serkan 1 yıl önce Şikayet Et
  ayrılda gel! indirim parası olana fark etmez ki, 10 eksik 15 fazla, mesele 180 bini vermekte olsa gerek zaten, alacaklara hayırlı olsun inşallah.
  Cevapla