Araç kiralamada mobil uygulama

Avis, araç kiralama için mobil uygulama geliştirdi.

Araç kiralamada mobil uygulama
Araç kiralamada mobil uygulama
GİRİŞ 21.06.2016 17:56 GÜNCELLEME 21.06.2016 17:56

Avis, araç rezervasyonundan kampanyalara, en yakın ofis bilgilerinden şehir rehberine ve acil durum yardımına kadar bir çok özelliği barındıran mobil uygulamasının Türkiye aplikasyonunu, IOS ve Android kullanıcıları için yayına aldı. Uygulama, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Avis'ten yapılan açıklamaya göre, kısa veya uzun dönemli araç kiralama yapan tüm müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan uygulama tek tık ile bir çok ihtiyacı karşılıyor.

Araç rezervasyonu ve fiyat teklifi alma gibi kısa dönemli kiralayıcılara pratik çözümler sunan uygulama Avis'ten uzun dönemli araç kiralayanlara ise; araç bakımı, hasar ihbarı, çekici, lastik, geçici araç tahsisi, OGS/HGS talebi, araç onarım ve parça temini konularındaki her türlü talebine cevap veriyor.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Avis Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, araç kiralamada sektörün öncüsü olduklarını belirterek, her zaman sektöre yön veren yenilikçi uygulamalarla, müşterilerinin araç kiralama deneyimlerini iyileştirmeyi hedeflediklerini aktardı.

Ekici, "Hizmette Mükemmellik Projemiz kapsamında müşterilerimize mükemmel araç kiralama deneyimi yaşatmak için tüm iş süreçlerimizi gözden geçirip yeni teknolojiler ile destekliyoruz. Avis mobil uygulama sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetin sınırlarını daha da genişletmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Amacımız uygulamamız ile müşterilerimize verdiğimiz hizmeti her anlamda beklentilerin üzerine taşımak." ifadelerini kullandı.

YAZDIR