Lastikte kampanya var!

Yaz ayının yaklaşmasıyla kış lastikleri rafa kalkıyor. Lastik firmaları da bu dönemde araç sahiplerini çeşitli kampanyalar sunuyor.

Lastikte kampanya var!
Lastikte kampanya var!
GİRİŞ 19.04.2017 14:31 GÜNCELLEME 19.04.2017 15:22

Kışın bitip yaz lastiği dönemi gelmesi, lastik markalarını da harekete geçirdi. Birçok marka, lastikte indirim ve lastik alana akaryakıt hediyesi gibi kampanyalar başlattı. 

İşte o kampanyalar...

İNDİRİM VE YAKIT HEDİYESİ

Bridgestone, düzenlediği kampanya ile 4 adet lastik alan araç sahiplerine 150 TL’ye varan indirim avantajı sunuyor. Aynı zamanda BP’den 50 TL değerinde yakıt hediye ediyor. Kampanya 15 Mayıs tarihine dek geçerli.

Bridgestone yaz kampanyası binek, 4X4 ve hafif ticari araç lastikleri için geçerli. Bonus Card ile yapılan ödemelerde 9 taksit yapılıyor. 

YAKIT HEDİYESİ

Goodyear yetkili bayilerinden 4 adet Goodyear marka 16 jant ve üzeri binek veya 4x4, dört mevsim veya yaz lastiği alanlara, Opet’ten akaryakıt alımlarında kullanılabilecekleri 150 TL’ye varan ‘Yakıt Kart’ hediye ediliyor

Her tüketicinin bir kez faydalanabileceği kampanya, 14 Nisan’da başlayıp 30 Haziran 2017’ye kadar geçerli.

Goodyear’dan lastik alan tüketicilerin alışveriş fiş ya da fatura üzerinde bulunan tarih itibariyle, 30 gün içerisinde, firmanın sitesine giriş yapıp başvuruda bulunması gerekiyor. 

TAKSİT VE LASTİK SAKLAMA HİZMETİ

Continental, 30 Haziran 2017 tarihine kadar “Maximum kartla peşin fiyatına 8 taksit fırsatı” sunuyor.

Ayrıca dönemsel olarak değiştirilen lastikler ile ilgili kullanıcılarına Lastik Saklama Hizmeti sunan Continental, yetkili satıcılarda uygun koşullarda ve güvenle lastiklerini değiştiren sürücülerin, bir sonraki sezona kadar 4 lastiğini saklıyor.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • said 1 yıl önce Şikayet Et
    hayırseverler.
    Cevapla
  • dirilis 1 yıl önce Şikayet Et
    ne olursa olsun yerli lastik alin.
    Cevapla