Otomobil almanın tam zamanı!

Yılın son günlerinde otomobil almak isteyenlerin firmaların yıl sonu indirim kampanyalarını kaçırmamaları öneriliyor.

Otomobil almanın tam zamanı!
Otomobil almanın tam zamanı!
GİRİŞ 18.11.2015 06:25 GÜNCELLEME 18.11.2015 14:16

Kasım ayı itibariyle sıfır otomobil almanın tam zamanı olduğunu belirten Ege Otomotiv Derneği (EGOD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İduğ, otomobil ve hafif ticari araç pazarının Ekim ayındaki yüzde 3,5'luk küçülme nedeniyle yıl sonu hedeflerini tutturmaya çalışan firmaların rekabetini artırdığını belirtti.

İduğ, şunları söyledi:

"8 bin lirayı bulan fiyat indirimleri, vadeleri 3 yıla kadar uzayan sıfır faizli krediler ve taksitlerin 2016'ya ertelendiği fırsatlar öne çıktı. 

Kampanyalara bakıldığında 8 bin liraya varan takas indirimi, 7 bin liraya varan indirim, 3 bin 500 liraya varan nakit alım indirimi, 3 yıla varan sıfır faiz, 'Şimdi Al Şubat 2016'da Öde, Taksitlere Haziran 2016'da başla', 4 yıla uzayan vade, sabit kur ve yüzde 3 peşin alım indirimi gibi çok çeşitli fırsatlar sunuluyor. 

Firmaların 2015'te başlattığı kampanyaların etkisiyle otomobil satışlarında 2016'nın ilk çeyreği ile yarısında yükseliş bekliyoruz. Makul fiyat ve kur politikasıyla 2015'te yaşanan aksaklıkların oluşmayacağını düşünüyoruz."

YAZDIR
YORUMLAR 9
 • ferit 2 yıl önce Şikayet Et
  Bırakın çakallığı ilk önce bindirip sonra indiriyorsunuz.4 teker bir direksiyon 2 lambaya 100 bin lira para istiyorlar.Kuş serisi ve broadway'in gözünü seveyim.Kaldırıma bıraksan için yanmaz.
  Cevapla
 • gökhan 2 yıl önce Şikayet Et
  bekleyin arkadaşlar daha çok düşecek. dolar auro çok değer kaybetti ve bu kayıplar otomobil fiyatlarına hala yansıtılmadı çünkü aralığa kadar yüksek satmaya çalışıyorlar. en az normal indirimler hariç kurdan dolayı 5-10 bin arası daha düşecek.
  Cevapla
 • hüseyin 2 yıl önce Şikayet Et
  lada vesta alıcaz allah izin verirse
  Cevapla
 • mehmet 2 yıl önce Şikayet Et
  Rus'a kuruş yok
  Cevapla
 • ahmet 2 yıl önce Şikayet Et
  araba işi boş.alabiliyorsanız ev alın.
  Cevapla
 • Hakan 2 yıl önce Şikayet Et
  Araba fiyatları çok yüksek. en dandik araba bile 60-70 bin lira olmuş? biraz daha üstüne koyar gider ev alırız.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle